Medarbejdere

Medarbejdere

Vores kvalitet sikres gennem fagligt kompetente medarbejdere.

Vi har fokus på mennesket bag samt udvikling og som en ansvarlig arbejdsgiver, tager vi hånd om vores personale. Vi har hjertestartere både på kontoret og i eksportstalden, desuden arrangerer vi af og til førstehjælpskurser samt tilbyder sundhedsforsikring.

Vi fokuserer på fællesskab – for sammen er vi stærkere, hvorfor vi jævnligt arrangerer oplevelser for medarbejderne.

 

Troels Lange

Kontor / Indkøb
 
   
Mobil: +45 20802037
E-mail: troels@vinderslev.dk

Finn Berg Larsen

Kontor / Køb og salg
 
Telefon: +45 89113347
   
E-mail: finn@vinderslev.dk

Agata Laska-Pihan

Kontor / Køb og salg
 
Telefon: +45 89113350
Mobil: +45 20802035
E-mail: agata@vinderslev.dk

Monika Gicic

Kontor / Indkøb- og salgsback-up
 
   
Mobil: +45 20802034
E-mail: monika@vinderslev.dk

Jesper Fisker

Kontor / Salg
 
Telefon: +45 89113352
Mobil: +45 20802002
E-mail: jesper@vinderslev.dk

Kim Bent Knudsen

Kontor / Logistik
 
Telefon: +45 89113356
Mobil: +45 20802003
E-mail: kim@vinderslev.dk

Karsten Schytte Dahl

Kontor / Logistik
 
Telefon: +45 89113359
   
E-mail: karsten@vinderslev.dk

Leif Weinrich Olsen

Kontor / Logistik
 
Telefon: +45 89113354
Mobil: +45 20802012
E-mail: leif@vinderslev.dk

Jette Albrektsen

Kontor
 
Telefon: +45 89113340
   
E-mail: jette@vinderslev.dk

Grethe Lønne Ingvardsen

Kontor
 
Telefon: +45 89113357
   
E-mail: grethe@vinderslev.dk

Karin Nybo

Kontor
 
Telefon: +45 89113341
   
E-mail: karin@vinderslev.dk

Lillian Andersen

Kontor
 
Telefon: +45 89113349
   
E-mail: lillian@vinderslev.dk

Ann Norup Rejnhardt

Kontor
 
Telefon: +45 89113355
   
E-mail: ann@vinderslev.dk

Kristian Skjødt Nielsen

Kontor / Bogholderi
 
Telefon: +45 89113353
   
E-mail: kristian@vinderslev.dk

Britt Simonsen

Kontor / Bogholderi
 
Telefon: +45 89113342
   
E-mail: britt@vinderslev.dk

Henrik Nielsen

Konsulent, svineproduktion
 
   
Mobil: +45 20802040
E-mail: henrik@vinderslev.dk

Jesper Bjerre

Eksportstald
 
   
Mobil: +45 20802010
E-mail: 2010@vinderslev.dk

Marcin Osinski

Eksportstald
 
   
Mobil: +45 20802036
   

Wojciech G. Fomov

Vicevært
 
   
   
   

Flemming Hammer

Elektriker
 
   
Mobil: +45 20802032
E-mail: flammer@mail.dk

Karol B. Strzeszewski

Vask
 
   
   
   

Jaroslaw Radoslaw Myszak

Vask
 
   
   
   

Adam Kijak

Vask
 
   
   
   

Kim Møller Jensen

Mekaniker
 
   
Mobil: +45 20802028
E-mail: biler@vinderslev.dk

Thorbjørn Biering

Mekaniker
 
   
Mobil: +45 20802026
E-mail: biler@vinderslev.dk

Jeppe Peter Haagen

Chauffør
 
   
Mobil: +45 20802004
E-mail: 2004@vinderslev.dk

Jens A. F. Christensen

Chauffør
 
   
Mobil: +45 20802005
E-mail: 2005@vinderslev.dk

Henrik Sørensen

Chauffør
 
   
Mobil: +45 20802006
E-mail: 2006@vinderslev.dk

Torben Grønhøj Jensen

Chauffør
 
   
Mobil: +45 20802007
E-mail: 2007@vinderslev.dk

Henning Frandsen

Chauffør
 
   
Mobil: +45 20802008
E-mail: 2008@vinderslev.dk

Henrik Madsen

Chauffør
 
   
Mobil: +45 20802009
E-mail: 2009@vinderslev.dk

Søren Nielsen

Chauffør
 
   
Mobil: +45 20802011
E-mail: 2011@vinderslev.dk

Kurt Christensen

Chauffør
 
   
Mobil: +45 20802014
E-mail: 2014@vinderslev.dk

Nicolaj Carlsen

Chauffør
 
   
Mobil: +45 20802015
E-mail: 2015@vinderslev.dk

Curt Conradsen

Chauffør
 
   
Mobil: +45 20802016
E-mail: 2016@vinderslev.dk

Henrik Gade Jensen

Chauffør
 
   
Mobil: +45 20802017
E-mail: 2017@vinderslev.dk

Bo Schmidt

Chauffør
 
   
Mobil: +45 20802018
E-mail: 2018@vinderslev.dk

Brian Vistisen

Chauffør
 
   
Mobil: +45 20802019
E-mail: 2019@vinderslev.dk

Jan Bendix Madsen

Chauffør
 
   
Mobil: +45 20802021
E-mail: 2021@vinderslev.dk

Rudolf Koop - Rudi

Chauffør
 
   
Mobil: +45 20802023
E-mail: 2023@vinderslev.dk

Jan Bruun Lange

Chauffør
 
   
Mobil: +45 20802024
E-mail: 2024@vinderslev.dk

Christian Greve Jensen

Chauffør
 
   
Mobil: +45 20802031
E-mail: 2031@vinderslev.dk

Heintje Færk Møller Justesen

Chauffør
 
   
Mobil: +45 20802033
E-mail: 2033@vinderslev.dk

Brian Jensen

Chauffør
 
   
Mobil: +45 20802039
E-mail: 2039@vinderslev.dk
error: Vi tillader ikke kopiering af dette indhold.